استخر فایبرگلاس چیست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

تکنولوژی فایبرگلاس برای اولین بار در سال ۱۹۳۰ میلادی در آمریکا ودر صنعت هواپیماسازی مورد استفاده قرار گرفت و از سال ۱۹۹۰ به بعد در طرح ها و شکل های مختلفی از استخرها وارد بازار شد .
فایبرگلاس یک نوع پوشش کامپوزیت است که اکثرا بدلیل داشتن مقاومت خوب آن در مخازن آب ، صنعت خودروسازی و حتی هواپیماسازی ازآن استفاده می کنند . .
این نوع استخر که با مواد فایبر گلاس و با استفاده از انواع رزین و الیاف و ژل کوت تولید میشود به تازگی طراحی شده ودر حال تولید و تحویل و نصب جهت مشتریان میباشد .
ساخت استخر به روش های قدیمی و سنتی قبل که با ساخت دیواره برشی و به کمک میلگرد و بتن انجام میگرفت و سپس در مراحل مختلف میبایست عایق بندی و نصب سرامیک و تاسیسات در آن صورت گیرد ، دارای پروسه زمانی طولانی میباشد و علاوه بر آن دیگر معایب از جمله هزینه تعمیرات و نگهداری و همچنین ایجاد انواع نشتی در سطوح استخر میباشد.

درباره ما

شرکت آکوازین در زمینه طراحی و اجرای تجهیزات مربوط به استخرهای پیش ساخته،تجهیزات آب درمانی و غار نمک  فعالیت دارد و قادرست کلیه مراحل اجرای پروژه از صفر تا صد را به مشتریان خود ارائه دهد .
این گروه صنعتی با داشتن کادری مجرب و با دست یافتن به فناوری و دانش فنی روز دنیا درچندین محصول برای اولین بار در دنیا اقدام به طراحی، ساخت محصولات خود کرده و توانایی صادرات به کشورهای مختلف را دارد

آکوازین

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آکوازین می باشد.

آی بلاگ