مزایای استخر فایبرگلاس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

1- سرعت نصب و اجرای بالاتر نسبت به استخرهای بتنی 

میانگین زمان اجرای استخرهای بتنی حدود ۳الی ۶ ماه می باشد ، این در حالیست که نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته تنها 2 الی 3 هفته می باشد .

2- صاف بودن سطح و عدم وجود سطح ناصاف یا تیزی 

سطح اکثر استخرهای بتنی کاشی کاری شده و یا به همان صورت آستر باقی می ماند که در طول زمان شاهد جدا شدن کاشی ها و یا خلل و فرج در سطوح استخرهای بتنی و به طبع شاهد ناصاف شدن آنها می باشیم . این در حالیست که استخر های فایبر گلاس دارای سطح یکنواخت وصاف بوده وهیچ گونه آسیبی در طول زمان به بدن شما وارد نمی کند .

 3- دارای طرح های مختلف و رنگ های متفاوت 

استخر های فایبرگلاس دارای مدل های دایره ای ، بیضی ، مربع ، مستطیل می باشند

آب بند بودن و داشتن سازگاری بامواد شیمیایی ( ازن و کلر) 4.

در استخر های بتنی مشاهده شده که اغلب از دیواره ها ، محل قرارگیری چراغ های داخل استخر و حتی کف استخر نشتی آب ایجاد می شود ، که برای نشتی یابی گاها با طی شدن زمان زیادی همراه است ، لاکن اینگونه نشتی ها در استخر های فایبرگلاس بسیار به ندرت بوجود آمده و تنها دلیل  نشتی از آنها ایجاد ترک و یا سوراخی می باشد که بر اثر ضربه شدید به آنها بوجود آمده باشد.

استخرهای فایبرگلاس بصورت کامل آب بند میشوند  و دارندگان این مدل استخرهرگز نگران نشتی آب و مشکلات بعدی به وجود آمده در اثر نشت آب و نفوذ به بقیه ابنیه ساختمان و متحمل شدن ضرر و زیان سنگین ناشی از خسارت وارده نمیباشد

 4- داشتن مقاومت بسیار بالا 

همانطور که در  ابتدا اشاره شد فایبرگلاس کامپوزیت های حاوی الیاف می باشد . تعدادی از الیاف ها شامل الیاف شیشه ، الیاف کربن ، الیاف ارامید و… هستند . همچنین از انواع رزین ها درساخت فایبرگلاس ها میتوان به پلی استر ، نیل استر و اپوکسی اشاره نمود که دارای مقاومت خوب در برابر خوردگی و دما هستند

5- تعمیرات و نگهداری

هزینه های نگهداری استخرهای فایبر گلاس بسیار پایین تر از نمونه های بتنی میباشد . با توجه به اینکه در تولید استخرهای فایبرگلاس از رزین و ژل کوت استفاده میشود رسوب نگیرد و هزینه های نگه داری آن بسیار کمتر میباشد.

دیگر خصوصیات استخر پیش ساخته

  • قابلیت استفاده از سیستم گرمایش
  • طراحی و ساخت معماری بر اساس سلیقه های مختلف
  • قابلیت نصب روی زمین و به صورت دفنی
  • قابلیت ساخت در ابعاد مختلف در صورت سفارش زیاد
  • مقاوم در برابر نور خورشید
  • دارای گارانتی پوسیدگی 5 ساله
  • دارای وارانتی تعمیرات 20 ساله
  • تخت لیسانس میکسونال آلمان
  • قابلیت استفاده لوازم آب درمانی
  • قابلیت استفاده برای بازی کودکان

 

درباره ما

شرکت آکوازین در زمینه طراحی و اجرای تجهیزات مربوط به استخرهای پیش ساخته،تجهیزات آب درمانی و غار نمک  فعالیت دارد و قادرست کلیه مراحل اجرای پروژه از صفر تا صد را به مشتریان خود ارائه دهد .
این گروه صنعتی با داشتن کادری مجرب و با دست یافتن به فناوری و دانش فنی روز دنیا درچندین محصول برای اولین بار در دنیا اقدام به طراحی، ساخت محصولات خود کرده و توانایی صادرات به کشورهای مختلف را دارد

آکوازین

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آکوازین می باشد.

آی بلاگ